• Oslobodenie mesta Zlaté Moravce

💂Študenti SOŠP sa 26.3.2024 zúčastnili prehliadky čestnej stráže prezidenta Slovenskej republiky pri príležitosti 79. výročia oslobodenia mesta Zlaté Moravce.

💂‍♀️Prehliadka čestnej stráže prezidenta republiky je ceremoniálna udalosť, ktorá sa zvyčajne koná pri oficiálnych štátnych návštevách alebo pri osobitných príležitostiach, ako je napríklad návšteva iného štátu alebo dôležitá udalosť vo vnútri krajiny.

• 🚗🔧AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2024🔧🚗

Každoročne Cech predajcov a autoservisov SR vyhlasuje súťaž AUTOOPRAVÁR JUNIOR 2024.

Záštitu nad súťažou prevzalo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Táto prestížna súťaž je medzi školami, najmä žiakmi veľmi obľúbená.

🚗Pondelok 18. 3. 2024 sa konalo oblastné kolo tejto súťaže v Nitre na školiacom stredisku Škoda . Víťazom školského kola bol Filip Slivoš, ktorý s majstrom odborného výcviku Mgr. Milošom Tomanom úspešne reprezentovali našu škole na tejto súťaži.

• VÝCHOVNO - VZDELÁVACÍ KONCERT

Dňa 18.3.2024 sa žiaci druhých a tretích ročníkov našej školy zúčastnili kultúrno-vzdelávacieho programu Zneužívanie moci.

Predstavenie, ktoré pre študentov pripravila umelecká agentúra Špecial art, malo podporiť mladých ľudí k otvorenosti a zodpovednosti za svoje správanie, dať im príležitosť zamyslieť sa nad tým, ako sa prejavuje zneužívanie moci a ako sa brániť proti jeho prejavom.

• Svetový deň Downovho syndrómu

21.marca oslavujeme Svetový deň Downovho syndrómu.

Vyjadrime aj my ľuďom s Downovým syndrómom našu podporu.

Ako to urobíme?

Zapojme sa do Ponožkovej výzvy!

Obujme si v tento deň DVE ROZDIELNE PONOŽKY. 🙂

Odfoťte sa v triedach, zdieľajte fotku na svojich sociálnych sieťach a pošlite ju aj cez EduPage Mgr. R. Dubcovej. Všetky fotky potom zverejníme.

Streda 24. 4. 2024